Program Ljubljana

  

Slovenska filharmonija (dan odprtih vrat / open house) – 10h – 20h

10:00 – 10:45 – Vodstvo po Slovenski filharmoniji za otroke
10:45 – 11:00 – Nastop tolkalne skupine BeatKaBum
13:00 – 14:00 – Vodstvo po Slovenski filharmoniji z glasbenim uvodom Zbora Slovenske filharmonije
14:30 – 15:15 – Gross upi – nastop učencev GŠ Grosuplje
15:30 – 16:15 – Vodstvo po Slovenski filharmoniji (dr. David Peterlin)
16:30 – 17:15 – Koncertni ansambel ustnih harmonik Sorarmonica
18:00 – 18:30 – Mita in Jurij Pahor
19:00 – 19:45 – Godalni kvartet Al Fine

10:00 – 19:00 – ogled razstave otroških risb Obisk Slovenske filharmonije

Kongresni trg: JBL Connect + party (hip hop) – 14h – 19h

RGMDJ
Klemen Klemen
Trkaj
Zlatko
Žena in Janči
Artifex

Park Tivoli: Od:vod w/ Yoshi (DJ) – 15h – 23h

Yoshi / Libertine Records
Nikolaj / phi
Tzena / LucklsOn

Mestni trg: Ustanova (DJ) – 14h – 22h

Estera
Nina Hudej
Volk
NinaBelle
Katcha
Pobalnika
Phillip IV. •
Commercial Break. 

Park Tivoli: Park Jam 5 (DJ) – 16h – 23h

Jiggy
Lavka
Mique
Borka

Praznik glasbe v Štepcu (Ulica Angelce Ocepkove) – 15h – 19h 

Koncerti, delavnice, športne igre…

Park Tabor (rock) – 18:30 – 22h

Fire Skulls – 18:30 – 19:15
Parliament Attack – 19:15 – 20:00
AM projekt – 20:00 – 20:45
JamJAm & gosti – 20:00 – 21:00

Muzejska ploščad SEM (rock) – 18:15 – 22h

Buržuazija – 18:15 – 19:00
D KOKKs – 19:00 – 19:45
Imperij – 19:45 – 20:30
Dreta River Band – 20:30 – 21:15
Hish N’ Band – 21:15 – 22:00

Trnovska plaža: RŠ krožek (DJ) – 16 – 22

16-17 Desadovnjak
17-18 Dimni signali
18-19 Kafe sa šlagom
19-20 Leteči Pilot
20-21 Trakovi časa
21-22 Samotni Potnik

Petkovškovo nabrežje: Radio Terminal meets KUD Petkovškovo nabrežje (etno/world music) – 18:45 – 22

Pacho Trillio – 18:45 – 19:30
Ješča vešča – 19:30 – 20:15
Autetno – 20:15 – 21:00
Getonka – 21:00 – 22:00

Breg (acoustic) – 18h – 22h    

Mojca – 18:00 – 18:30
Andrej Kokot – 18:30 – 19:00
Lights Out – 19:00 – 19:35
Ja, Ne – 19:35: 20:15
Simptomi – 20:15 – 20:55
Dare Acoustic – 20:55 – 21:30
Julie & Urh 21:30 – 22:00

Šuštarski most (zbori &  etno/ choirs & world music) – 18h – 21h

MePZ staršev in učiteljev Waldorfske šole Ljubljana – 18:00 – 18:30
ŽePZ Generacija ’57 KUD Janez Kuhar – 18:30 – 19:00
MePZ Svoboda Mengeš – 19:00 – 19:30
Vocis Imago – 19:30 – 20:00
VIS EtnoPOT – 20:00 – 21:00

Stari trg: ŠKUC (a capella & jazz) – 17:15 – 21:00

Just Friends Quartet – 17:15 – 18:00
Vokalna skupina Bird-land – 18:00 – 18:30
Bee Geesus, a capella gospel zbor – 18:30 – 19:00
Vokalna skupina BeJazzy – 19:00 – 19:30
Pop zbor – 19:30 – 20:00
Ansambel Terca – 20:00 – 21:00

Lepa žoga (DJ) – 17h – 23h 

Massive! With OhoRoho & Dr. Bancho

Soteska 8 (DJ) – 16h – 22h (gre za teraso pred hostlom)

. čunfa LIVE
Dulash DER DJ

Vrt Cankarjevega doma: Jazz festival Ljubljana (jazz) – 20h – 22:30 

20:00 – Mihael Hrustelj solo
20:50 – Mladi raziskovalci
21:30 – Črnčec, Teepe, Hart trio

Afterparties:

K4 (23h – )
Monokel (23h -)
Božidar (23:59 – )

Praznik glasbe je del festivala Junij v Ljubljani. Omogočata ga Mestna občina Ljubljana in Turizem Ljubljana.