Program Obala

1. OBZIDJE: ZIDNA ODPRTJA*

12.00 Gremo v sol

* V času glasbenih nastopov je na Obzidje vstop prost.

2. GEORGIOS (Pastoralno kulturni center): KLAVIRSKI ZVOKI

10.00 Sven Lidén

Čarobna točka (Abakkum)

3. PLAŽA PUSTERLA (ZA PUNTO): NORo VALOVANJE

17.00 Oddajanje v živo Neodvisnega obalnega radia

4. SVETILNIK: ZVONOVI IGRAJO SONCU in ZVOK SVETLOBE

20.45
21.10
Pritrkovalska skupina Sostro
Žiga Fabbro (elektronska glasba)

Čarobna točka (Abakkum)

5. PUNTA: ZVOČNA KOPEL

18.00
19.00
Billhillies
Tine in Tadej kvartet

 

6. TRG 1. MAJA: MINEŠTRA PRI CISTERNI

16.30
18.00
19.00
20.00
21.00
Gruppo mandolinistico vocale Serenate Piran – Pirano
Skupina Šani Šeni
Gremo v sol
Nika Solce
Jure Lesar

7. CAFFE TEATER: KORDOVOKALOFONI

18.00
19.00
M@nu’
Žak Stuhlač

8. TARTINIJEV TRG: VRAŽJE POLJE

Prizorišče Občine Piran

19.00
20.00
21.00
Maniacs
Viperstone
Trio Oblivion

9. OKNO TARTINIJEVE HIŠE: ZVOKI VIOLINE

10.30 Bruno Čibelj

Čarobna točka (Abakkum)

10. KRIŽNI HODNIK: ODMEVI

11.00 Nicolas Simeha

11. PARK GALERIJE HERMAN PEČARIČ: SONČNE MUZE

17.00
18.00
19.00
19.30
Sonka
Nika Solce
Anna
Maja Tripar

12. FORNAČE: KONZERVIRANI ĐEM

14.00 Rompiškatule & prijatli

13. PLAŽA BERNARDIN: PLAŽNA ROLANJA

13.00
15.00
17.00
19.00
Thomas LBenjamin
Shock + Erik Kramberger
Igor Mauer
Marko Paulovic

14. VHOD NA PLAŽO MEDUZA: MATTI?NE/JA

11.00 Tine in Tadej kvartet

15. TRG PREKOMORSKIH BRIGAD: ROCKERSKI PRISTAN

Prizorišče Luke Koper

16.00
18.00
20.00
Bagger project
ZircuS, Manifest, Jut, One plan
Bagger project

16. PORTOROŠKO KRIŽIŠČE: GLASBENI OBHODI

18.00
20.00
21.00
Davor Jerman
Skupina Šani Šeni
Blaž Lamovec

17. PARK SONCE: MLADI VAL FESTIVAL

20.00
20.50
21.45
Drill & Masayah
Jazz band GŠ Piran
Noair

(Organizira Mediadom Pyrhani)

18. DIVJA PLAŽA (SEČA): JAMCOAST VALOVI

16.00 Jamcoast Soundsystem: Jahklin Selekta, Skyme, Freedom fighters, TotalDestruction Basskilla

19. LJUBLJANSKA ULICA: MUZIKE PRI ŠPINI

18.00
19.00
Samo Turk & Blaž Lamovec duo
Ženski pevski zbor Mirta iz Izole

20. GORTANOV TRG: PINAFONOTEKA

15.00
16.00
Blaž Lamovec
Occultus Soul

21. GŠ KOPER, MALA DVORANA: SAKSOFONSKI RECITAL

19.00 Žiga Fabbro (saksofon) in Antonio Cagnazzo (klavir)

22. BAR CAMERAL: KOMORNA ULICA

20.00
21.00
22.00
O.K. Junior
Dance Mamblita
Toxine

23. ANKARANSKA PLOŠČAD PRI TRŽNICI (TIC): STRUNARJI

10.00
11.00
Blaž Lamovec
M@nu’

Osrednji pokrovitelji dogodka so Občina Piran, Luka Koper – Sklad Živeti s pristaniščem in JSKD – Območna izpostava Piran.